2021-09-19, sekmadienis, 23:42.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:23, dienos ilgumas 12:23.

Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga – krepšinio ir teniso turnyrai

2020-06-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga – krepšinio ir teniso turnyrai

Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga suorganizuoti Radviliškio rajono seniūnijų krepšinio ir įmonės „Fasma“, vadovaujamos radviliškiečio Sigito Krivicko, globojamas teniso (vyrų ir moterų) turnyras „Fasmos taurė“. Tradicinis, ketvirtus metus iš eilės, Radviliškio teniso klubo organizuojamas „Fasmos taurės“ reitinginis turnyras, šiais metais iš Radviliškio persikėlė į naujai įrengtus Aukštelkų teniso kortus.

 

Krepšinio turnyre varžėsi komandos iš keturių Radviliškio rajono seniūnijų: Skėmių, Šiaulėnų, Radviliškio ir Aukštelkų. „Fasmos taurės“ vardo teniso turnyras pasivaržyti sukvietė žaidėjus iš Šiaulių, Pakruojo, Pasvalio, Panevėžio, Klaipėdos, Mažeikių, Baisogalos ir Radviliškio. Naujuose kortuose varžėsi 36 žaidėjai (28 vyrai ir 8 moterys).

 

„Puikios, naujos krepšinio ir teniso aikštelės tarnaus ir Aukštelkų, ir Radviliškio, ir aplinkinių kaimų žmonėms, ypač jaunimui, kuriam dabar, atidarius šį aikštyną, tikrai bus ką veikti ilgais vasaros vakarais, Džiaugiuosi, kad tokie aikštynai, pasinaudojus ES struktūrinių fondų parama, prisidėjus savivaldybei ir privačių asmenų iniciatyvoms, rajone įrengti Šiaulėnuose, Grinkiškyje, Pociūnėliuose ir, žinoma, čia, Aukštelkuose“, - sakė Aukštelkų aikštyno atidarymo renginyje dalyvavęs Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras.

 

Tiek krepšinio, tiek teniso aikštelėse virė įtemptos kovos.

 

Moterų teniso turnyro finale susitiko Ilona Radėnienė iš Aukštelkų ir Ema Varkulevičiūtė, Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus auklėtinė. Turnyro nugalėtoja po gražios ir atkaklios kovos rezultatu 6:4 6:3  tapo Ema Varkulevičiūtė. Trečioji vieta atiteko Rūtai Solovjovai iš Šiaulių. Paguodos prizą laimėjo Lina Žukauskienė taip pat iš Šiaulių.

 

Vyrų teniso turnyro finale susitiko Armandas Gelčys, buvęs radviliškietis, besimokantis užsienyje, ir Vytautas Špokauskas iš Pasvalio, vyriausias turnyro žaidėjas. Turnyro nugalėtoju po gražios ir atkaklios kovos rezultatu 6:2 6:1 tapo Armandas Gelčys. Trečioji vieta atiteko Linui Mikalauskui iš Panevėžio.

 

Krepšinio turnyre nenugalimi buvo Skėmių seniūnijos krepšininkai, nepatyrę nei vieno pralaimėjimo ir tapo turnyro nugalėtojais, antri likę Aukštelkų seniūnijos sportininkai pralaimėjo tik kartą čempionais tapusiems Skėmių sportininkams. Trečios vietos taurę išsivežė Šiaulėnų seniūnijos krepšininkai, ketvirti turnyre liko Radviliškio seniūnijos sportininkai.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai