2022-08-13, šeštadienis, 12:41.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:51, leidžiasi 20:53, dienos ilgumas 15:2.

Beinoravos bibliotekos 50 – ties metų jubiliejaus šventė „Sugrįžkime savos istorijos takais...“

2020-08-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Beinoravos bibliotekos 50 – ties metų jubiliejaus šventė „Sugrįžkime savos istorijos takais...“

Rugpjūčio 21 d. šventiškai paminėtas Beinoravos bibliotekos 50 – ties metų jubiliejus „Sugrįžkime savos istorijos takais...“. Į šventę atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Sidabravo seniūnijos seniūnas Vidmantas Blužas, Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė, vyr. metodininkė Alma Miknienė, buvusi ilgametė viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė, kiti svečiai.

 

Pagerbti Beinoravos bibliotekos šio gražaus jubiliejaus proga atvyko Sidabravo, Palonų, Kūtiškių bibliotekininkės, Sidabravo bendruomenės, kultūros namų ir Sidabravo gimnazijos atstovai, vietos gyventojai, Beinoravos bibliotekos rėmėjai ir bičiuliai. Jubiliejinė šventė vyko gražiai papuoštoje bibliotekos kiemelio teritorijoje. Šventę pradėjo jaunieji bibliotekos lankytojai įnešdami penkis židinukus simbolizuojančius penkis bibliotekos dešimtmečius. Bibliotekininkė Rima Lukoševičiūtė trumpai pristatė Beinoravos bibliotekos istoriją, paprašydama Anapilin išėjusius buvusius darbuotojus pagerbti tylos minute.

 

Daug gražių sveikinimo žodžių išsakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, taip pat pasidžiaugė įstaigos veikla, jos suteikiamomis galimybėmis gyventojams mokytis informacinio raštingumo, šviestis, dalyvauti kultūriniuose renginiuose, prasmingai leisti laisvalaikį.

 

Beinoravos bibliotekos veikla ir bibliotekininkės pastangomis telkti gyventojus pasidžiaugė ir Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė ir įteikė padėkas bibliotekos rėmėjams ir pagalbininkams.

 

Šiltais prisiminimais apie Beinoravos biblioteką dalinosi buvusi ilgametė Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė. Šventės metu už pagarbą Sidabravo  krašto žmonėms, įvairiapusę nuoširdžią paramą vykdant sociokultūrinę veiklą, už išskirtinį dėmesį kaimo bibliotekoms, rūpestį ir pastangas jas išsaugant, renovuojant ir modernizuojant,  Aldonai Januševičienei buvo suteiktas Sidabravo seniūnijos garbės piliečio vardas. Šią nominaciją įteikė Sidabravo seniūnijos seniūnas Vidmantas Blužas.

 

Sveikinimo žodžių Beinoravos bibliotekai jubiliejaus proga negailėjo ir Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas bei seniūnaitė Rūta Jelinskienė. Pasveikinę biblioteką su švente padovanojo didžiulį proginį tortą, kuriuo vėliau vaišinosi visi susirinkusieji.

 

Daug sveikinimų ir prasmingų palinkėjimų Beinoravos bibliotekai ir jos darbuotojai išsakė kolegės, skaitytojai, bičiuliai, kultūros namų darbuotojai. Su jubiliejumi pasveikinti iš Vilniaus atvyko nuolatinė bibliotekos rėmėja, sportininkė, Lietuvos ultramaratonininkė, alpinistė Danguolė Bičkūnienė. Beinoravos kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vadovė Emilija Bieliūnienė) sveikinimą palydėjo daina.

 

Šventės metu buvo padėkota aktyviausiems Beinoravos bibliotekos skaitytojams, Beinoravos kultūros namų moterų vokalinio ansamblio narėms ir muzikantui Vidmantui Baltrūnui už dalyvavimą beveik visuose bibliotekos renginiuose ir skaitmeninio raštingumo mokymuose, vykdant projektą „Prisijungusi Lietuva“. Taip pat padėkota kraštietei Aurelijai Lukoševičiūtei už papuošimus ir dekoracijas ne tik jubiliejaus, bet ir visų bibliotekos renginių ir švenčių metu.

 

Jubiliejinę Beinoravos bibliotekos 50 – ties metų šventę vainikavo Baisogalos kultūros centro moterų vokalinio ansamblio dovanotas proginis koncertas, vadovė Neringa Bernadickienė.

 

Visos šventės metu buvo laikomas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimų: dėvimos veidą ir burną dengiančios apsaugos priemonės, laikomasi saugaus ne mažesnio nei 1 m atstumo.

 

Radviliškio rajono viešosios bibliotekos Beinoravos filialo informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai