2022-07-05, antradienis, 06:50.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Jaunuolio nužudymo byloje apklausti nukentėjusieji

2020-11-11, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Jaunuolio nužudymo byloje apklausti nukentėjusieji

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajone esančio Kalnelio Gražionių kaimo 20 m. gyventojas D. L. kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu, nužudymu, apklausti liudytojai, nukentėjusieji. Proceso dalyviams talkina gestų kalbos vertėja. D. L. kaltinamas savo bendraamžio, buvusio bendraklasio nužudymu. Byloje paskelbta pertrauka.

 

Bylos kaltinamajame akte nurodoma, kad jauno žmogaus mirtimi pasibaigęs nusikaltimas padarytas 2020 m. balandžio 24-osios vėlų vakarą Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje ties 37-uoju numeriu pažymėtu namu. Lemtingąją dieną D. L. Kalnelio Gražionių kaime su draugais vaišindamiesi alumi linksminosi. Pramogaujant savo telefonu D. L. gavo nuotrauką, kurioje jo mergina kitoje kompanijoje gerdami alkoholį taip pat leido vakarą Radviliškyje su kitu vaikinu, jo buvusiu  bendraklasiu. D. L. su radviliškiečiais iš pradžių santykius ėmė aiškintis telefonu, galų gale konfliktas persikėlė į Radviliškį.

 

Dviejų kompanijų vaikinai ir kelios nepilnametės merginos susitiko S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Incidento metu 20-metis Kalnelio Gražionių gyventojas puolė į atlapus trims radviliškiečių kompanijos vaikinams. Po smūgio kaltinamojo bendraamžis L. M. kiek paėjęs griuvo ant šaligatvio ir daugiau nebepakilo. Į nelaimės vietą netrukus atvykę iškviesti greitosios pagalbos medikai, tačiau jų pastangos išgelbėti jaunuolį buvo bevaisės, vaikinas mirė nuo galvos ir kaklo sumušimų, kurie sukėlė kraujosruvas galvoje bei kraujo išsiliejimą smegenyse. Tai komplikavosi ūmiu centrinės kilmės kvėpavimo ir širdies veiklos sutrikimu. Įvykio metu ir nukentėjusysis, ir kaltinamasis buvo neblaivūs.

 

Kaltinamasis savo kaltės neneigia, D. L. sutiko teisme duoti parodymus. Teismas išklausė  nukentėjusiuosius, liudytoją.

 

Kitų numatytų teismo posėdžių datos ir laikas: gruodžio 3 d. 13.15 val., 15 d. 9.15 val. 

 

 

 

Šiaulių apygardos teismo info

Contact form

Šios dienos vardadieniai