2022-10-05, trečiadienis, 15:20.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:29, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 11:13.

Jubiliejinis paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje

2020-07-08, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
 Jubiliejinis paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje

Liepos 4 d. prie sporto arenos esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse vyko dešimtasis mėgėjų tinklinio turnyras. Turnyre dalyvavo 16 komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Radviliškio. Tiesa net šeši turnyro duetai buvo sudarytos iš Radviliškyje gyvenančių arba gyvenusių sportininkų.

 

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 grupes po 4 komandas, dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos pateko į atkrintamąsias varžybas, kurių metu išaiškėjo mažojo ir didžiojo finalo poros. Mažajame finale susitiko sportininkai iš Kauno, komanda - „RIO“ bei daugkartiniai šio turnyro čempionai, Šiaulių komanda „Ugniniai liūtai“.

 

Po atkaklios kovos „Ugniniai liūtai“ (Tomas Vanagas ir Šarūnas Baziulis) įrodė savo pranašumą ir pasidabino bronzos medaliais, taurėmis, bei organizatorių įsteigtais prizais.

 

Didžiajame Finale jėgas tikrinosi radviliškiečių duetas „Ramios bitės“ (Paulius Jacyna ir Julius Būtėnas) bei debiutantai iš Vilniaus, Komanda „The fat knight rises“ (Tomas Vyšniauskas ir Simas Škilinskas). Po emocingų dviejų setų kovos, kupino didelio žiūrovų minios palaikymo, radviliškiečiai turėjo pripažinti vilniečių minimalų pranašumą ir turnyro nugalėtojais tapo Tomas ir Simas. O Paulius Jacyna ir Julius Būtėnas pasidabino sidabro medaliais.

 

Turnyro organizatorius Modestas Valiuševičius paklaustas kaip vertina jau tradicija tapusį turnyrą, kuris šiemet, švenčia savo jubiliejų – džiaugėsi užgimusia tradicija: „Sunku patikėti, kad tai kas prasidėjo prieš dešimt metų, kaip draugų kompanijai skirtas mažas renginys, dabar išsivystė į tokio lygio turnyrą, kuris sutraukia komandas iš visos Lietuvos.

 

Ne kartą iš dalyvių esu girdėjęs pasakymą, kad šis turnyras Radviliškyje yra stipriausias mėgėjų turnyras šalyje. Tai vienareikšmiškai labai džiugina ir daug pasako apie per tuos metus užaugusią turnyro kokybę, komandų pajėgumą bei gerą atmosferą. Asmeniškai aš noriu pasidžiaugti, kad Radviliškiui visada pavyksta prizininku trejete išlaikyti ir savo pozicijas, bei dalyvaujančių komandų skaičių, todėl esu tikras, kad ši sporto šaka mūsų mieste ir toliau populiarės, plėsime aikščių kiekį, pritrauksime profesionalių trenerių ir motyvuosime rajono jaunimą siekti aukštumų ne tik krepšinyje, futbole, imtynėse, bet ir paplūdimio tinklinyje. Noriu labai padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie puikaus šventinio renginio šiemet. Ačiū!”

 

Pirmoji vieta (Tomas Vyšniauskas, Simas Škilinskas). „The Fat knights rises“ Vilnius. Antroji vieta (Paulius Jacyna, Julius Būtenas). „Ramios Bitės“ Radviliškis. Trečioji vieta (Tomas Vanagas, Šarūnas Baziulis). „Ugniniai Liūtai“. Šiauliai.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai