2022-07-05, antradienis, 07:26.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Nužudymo byloje teismo sprendimas – sausį

2020-11-23, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Nužudymo byloje teismo sprendimas – sausį

Šiandien Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajono gyventojai 56 m. E. B., 20 m. D. P. kaltinami nužudymu dėl chuliganiškų paskatų, viešosios tvarkos pažeidimu, 28 m. A. K. – viešosios tvarkos pažeidimu, išklausė baigiamąsias kalbas. Teismas išėjo priimti sprendimą, kurį numatoma skelbti sausio 6 dieną. 

 

Šioje byloje valstybės kaltinimą palaikanti prokurorė teismo prašė kaltinamuosius pripažinti kaltais ir už padarytas nusikalstamas veikas E. B. skirti 11 metų, D. P. – 9 metų, laisvės atėmimo bausmes,  A. K. – 1 metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant 2 metams. Savo kaltę tik iš dalies pripažino D. P. Jo gynėja teismo prašė kaltinamajam skirti bausmę, nesusijusią su laisvės atėmimu. E. B. ir A. K. gynėjai teismo prašė kaltinamuosius išteisinti.    

 

Bylos kaltinamajame akte nurodoma, kad nusikaltimas padarytas 2018 m. lapkričio 20 d. Pavartyčių kaime, Radviliškio rajone. Apie 16.30 val. gatvėje, viešoje vietoje, dėl menkavertės dingsties E. B. ir D. P. bendrais veiksmais sumušė ant žemės sėdėjusį bejėgiškos būklės nuo alkoholio apsvaigusį D. B. Jaunas vyras griūdamas galvą atsitrenkė kelio dangą ir nuo patirtos galvos smegenų traumos netrukus mirė įvykio vietoje. Tuo pačiu metu buvo sumuštas ir kartu su auka buvęs dar vienas vyras, dėl jo sumušimo kaltinamas ir A. K.

 

E. B. anksčiau teistas už mažamečio seksualinį prievartavimą, A. K. teistas už viešosios tvarkos pažeidimą.

 

Teismo posėdis paskirtas 2021 m. sausio 6 d. 14.00 val. 

 

Šiaulių apygardos teismo info

Contact form

Šios dienos vardadieniai