2022-07-05, antradienis, 06:30.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Padėkos Radviliškio ligoninės darbuotojams

2019-01-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Padėkos Radviliškio ligoninės darbuotojams

Kiekvienam savo profesijos atstovui svarbus jo darbo įvertinimas. Labai džiaugiamės pacientų rašytinėmis padėkomis šauniems ir atsidavusiems mūsų ligoninės medikams. Štai keletas jų:

 

„Lankiausi Radviliškio Reabilitacijos centre. Čia dirbantys medikai verti pagarbos ir tikrai verti vadintis medikais iš didžiosios raidės. Dėkui gydytojui Vidui. Dugnui ir visam jo vadovaujamam personalui už sveikatą. Labai norėčiau dar padėkoti masažuotojai Nijolei Beconienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Danguolei Motiečienei už supratingumą ir žmogiškumą. Visiems linkiu stiprybės, ištvermės ir sveikatos“.

Su pagarba V. M.

Pakruojis

2018-10-30

 

„Reiškiu didžiulę padėką Žanetai Praščiūtei už profesionaliai atliekamas pareigas, už gebėjimą bendrauti su pacientais, už gebėjimą užjausti ir padėti žmogui. Ačiū“.

Pagarbiai Z. Ž.

Radviliškis

2018-11-20

 

„Nuoširdžiai dėkoju ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjui ir chirurgui Evaldui Kascėnui už profesionalumą bei atsakingumą, tikram savo srities specialistui! Nuoširdžiai dėkoju anesteziologei Linai už puikų darbą!!! Širdingas AČIŪ slaugytojoms!!!Jūs esate nuostabūs“!

Pagarbiai O. K.

Šiauliai

2018-12-07

 

„Brangiausioms gydytojai Daivai Sadauskienei, slaugytojai Birutei Radvilienei ir visam II vidaus skyriaus personalui dėkojame už nuoširdų gydymą, slaugymą. Jūs visada esate su mumis, kada Jūsų pagalbos labiausiai reikia. Juk gyvenimas trapus, o Jūs stengiatės suteikti daug šviesių spalvų stiprindamos ir grąžindamos mums sveikatą. Labai Jums dėkingos 3-os palatos ligonės M. G., A. Ž., N. M.“.

2018-10-12

 

Saugodami pacientų privatumą pateikiame tik jų inicialus.

Atsidėkokite medikams pagarba, nuoširdžiu žodžiu, pažadu rūpintis savo sveikata.

 

Radviliškio ligoninės inf.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai