2022-10-05, trečiadienis, 15:15.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:29, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 11:13.

Radviliškio rajono abiturientams įteikti atestatai

2020-08-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Radviliškio rajono abiturientams įteikti atestatai

Džiugina širdį jaunimas, kuris turi tikslą, jo siekia kryptingai ir gali džiaugtis šio proceso rezultatais. Šiais metais vidurinį išsilavinimą Radviliškio rajone įgijo 199 Radviliškio rajono abiturientai.

 

Į brandos atestatų įteikimo šventes rajono gimnazijose abiturientų pasveikinti tradiciškai vyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai. Kai kurios švietimo įstaigos nusprendė atsisakyti brandos atestatų įteikimo šventės dėl koronaviruso pandemijos grėsmės.

 

„Šiai abiturientų laida teko išbandymas – nuotolinis mokymas. Nelikus kontaktinių valandų, abiturientams nebuvo lengva kokybiškai pasirengti egzaminams, visuotinis nerimas ir įtampa visuomenėje dėl koronaviruso pandemijos ne vieną abiturientą gąsdino. Ilgai nebuvo aiškūs reikalavimai brandos egzaminų laikymui, bet džiaugiuosi, kad egzaminai išlaikyti ir jiems beliko išskleisti sparnus ir  skristi į gyvenimą. Žinoma, matematikos egzamino rezultatai šiek tiek suneramino, šiuo metu analizuojama, kas galėjo lemti tokius egzamino rezultatus, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų.

 

Taip yra ne tik Radviliškio rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Nudžiugino kitų egzaminų rezultatai. Net septyni vadinamieji „šimtukai“ – anglų kalbos valstybiniame egzamine, vienas šimtukas – lietuvių kalbos ir literatūros egzamine. Viena Lizdeikos gimnazijos gimnazistė surinko po 100 balų  abiejuose šiuose egzaminuose“, – sakė meras Antanas Čepononis.

 

Mero padėkos raštai rajono gimnazijose už geriausius rezultatus išlaikius valstybinius egzaminus įteikti Rositai Jasaitytei, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos abiturientei, gavusiai aukščiausią (100 balų) įvertinimą už valstybinius lietuvių kalbos ir literatūros bei anglų kalbos brandos egzaminus. Už gautą aukščiausią (100 balų) įvertinimą už valstybinį anglų kalbos brandos egzaminą mero Padėkos raštai įteikti Šeduvos gimnazijos abiturientams Vakariui Daukšai ir Eimantui Matuoliui, Giedrei Stukonytei, Baisogalos gimnazijos abiturientei Gretai Praninskaitei, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos abiturientams Eilvintai Beržinskytei, Ryčiui Valauskui.

 

Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje V. Krivicko 300 eurų premija „Mokiniai mokiniams“ už pasiekimus IKT srityje ir pirmuosius verslo žingsnius įteikta  4BV klasės mokiniui Damantui Krasuckiui. Šeduvos gimnazijos premija įtekta abiturientui Mantui Lilioniui, pripažintam geriausiu šios laidos mokiniu. Šeduvos gimnazijoje brandos atestatų įteikimo šventėje abiturientus sveikino ir šios gimnazijos auklėtinis, LR Seimo narus Algirdas Butkevičius.

 

 

Šiais metais pristatyta naujovė iš Švietimo, kultūros ir sporto ministerijos – į mokamą studijų vietą aukštosiose mokyklose gali pretenduoti visi būsimieji studentai, išlaikę bent vieną valstybinį egzaminą, žinoma, išlaikę ir privalomąjį lietuvių kalbos mokyklinį arba valstybinį brandos egzaminą.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos – Radviliškio rajono švietimo įstaigų

Contact form

Šios dienos vardadieniai