2022-07-05, antradienis, 05:54.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Sidabrave – puiki vaikų žaidimų aikštelė. Įgyvendintas projektas „Nuostabi vaikystė“

2020-09-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sidabrave – puiki vaikų žaidimų aikštelė. Įgyvendintas projektas „Nuostabi vaikystė“

Rugsėjo 19 d. Sidabrave atidaryta vaikų žaidimų aikštelė, įrengta vykdant Sidabravo kaimo bendruomenės, vadovaujamos pirmininkės  Vaivos Kaklauskienės, projektą „Nuostabi vaikystė“. Šiam projektui paramą skyrė LR žemės ūkio ministerija pagal 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai programą. Į atidarymą susirinko nemažas pulkelis vaikų su savo tėvais, artimaisiais ir draugais. Tą dieną skaisčiai švietė saulė, danguje nebuvo nė vieno debesėlio, todėl visų nuotaika buvo pakili. Visi su nekantrumu laukė aikštelės atidarymo.

 

Besiklausant muzikos, į aikštelę įbėgo du personažai: Netvarkos Nykštukas ir Kakė Makė.  Visi  stebėjo, kaip Nykštukas su Kake Make negali perkirpti atidarymo simbolinės juostos, kaip kvietėsi vaikus į pagalbą. Galų gale juostą perkirpo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas. Seniūnas  pasveikino visus, gausiai susirinkusius į aikštelės atidarymo šventę, pagarsino, kad aikštelė priklauso visiems, kad kiekvienas gali ateiti bet kada pasisupti ant sūpynių,  ant arkliuko, pažaisti smėlio dėžėje.

 

Atidarymo proga vaikai buvo  pavaišinti  ledais,  kuriuos padovanojo Sidabravo ŽŪB direktorius Žilvinas Vaškas.

 

Smagiai leido laiką  žaidimų aikštelėje tiek mažieji, tiek Netvarkos Nykštukas su Kake Make.

 

Iš viso aikštelės įrengimas kainavo 6 100 Eur. Šiuo metu iš Nacionalinės agentūros gautas 70% skirtos  paramos sumos dydžio avansas, kuris jau pervestas įmonei UAB „Žaidimų aikštelės įranga „Spyruokliukas”.

 

Sidabravo kaimo bendruomenės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai