2022-07-05, antradienis, 06:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Sporto šventė Pociūnuose

2020-08-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sporto šventė Pociūnuose

Rugpjūčio 22 dieną Pociūnai gyveno sportiniu ritmu – šventė prasidėjo bėgimu per kaimą. Susirinkusiųjų laukė įvairios rungtys:  tinklinis, šaškių varžybos, giros ir maišo kilnojimas, virvės traukimas, lankų mėtymas, komandinis ėjimas ,,slidėmis". Smagu vasarą basomis kojomis pažaisti tinklinį, kurį puikiai žaidė ne tik pociūniečių komandos, bet ir svečiai iš Šeduvos.  Mažiausieji šventės dalyviai turėjo galimybę pramogauti ant batuto, pasivaišinti ledais.

 

Po varžybų bendruomenės pirmininkas Rolandas Sikorskis apdovanojo rungčių nugalėtojus. Pralaimėjusių, liūdinčių nebuvo. Šeimininkės visus vaišino gardžiu troškiniu. Džiugu, kad visi, atėję į šventę buvo supratingi, saugojo ne tik savo, bet ir kitų sveikatą, laikėsi numatytų reikalavimų, dėvėjo kaukes.

 

Ši šventė surengta norint skatinti visuomenės aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos. Dalyviai patyrė malonių akimirkų, netrūko azarto ir gerų emocijų.

 

Pociūnų bendruomenės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai