2022-07-05, antradienis, 06:22.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:3.

Tinkamai izoliuotos pertvaros - tyla namuose

2020-11-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tinkamai izoliuotos pertvaros - tyla namuose

Iš gretimo kambario sklindanti muzika ar kalbos neleidžia susikaupti ir pailsėti? Triukšmas yra didelis mūsų sveikatos priešas, kuris didina streso išsiskyrimą, sutriko miegą, mažina atsparumą susierzinimui.

 

Triukšmo lygį pastatuose galima kontroliuoti dviem būdais. Pirmiausia projektuojant konstrukcijas per kurias einantis garsas nuslopsta. Nemažiau svarbu ir parinkti tinkamas

 

ROCKWOOL akmens vatos plokštės yra puikus sprendimas pertvarų garso izoliacijai užtikrinti, nes pasižymi ypač geromis garso sugerties charakteristikomis.

Kodėl pertvaroms verta rinktis akmens vatą?

Medžiagos pagal garso sugerties lygį skirstomos į penkias garso klases: A - aukščiausia, B,C,D ir E. Garso sugerties koeficientas priklauso nuo garso dažnio ir medžiagos storio.

 

Akmens vatos garso sugerties koeficientas yra aukštas, todėl naudodami 50, 75, 100 mm storio ROCKSONIC SUPER arba SUPERROCK plokštes, pasieksite gerą garso klasę.

 

Akmens vata yra nedegi ir atspari aukštoms temperatūroms. Jos naudojimas padidina pasyvią pastato apsaugą nuo gaisro. Akmens vata gali atlaikyti net iki 1000 °C temperatūrą.

 

Nemažiau svarbus akmens vatos privalumas - tai lengvas darbas. Ją lengva pjaustyti, lengvas svoris leidžia dirbti vienam žmogui. Akmens vata teisingai sumontuoti į sienines konstrukcijas yra paprasta.

 

Kaip teisingai sumontuoti lengvos konstrukcijos pertvaras?

 

Lengvos konstrukcijos pertvara susideda iš trijų pagrindinių elementų:


1. Karkasui naudojami C50/75/100 plieniniai profiliai. Prie jų tvirtinimos gipso kartono plokštės. Konstrukcija gali būti sudaryta iš viengubo arba dvigubo karkaso profilių.

 

2. Dengiamąjį sluoksnį sudaro gipso kartono plokštės. Atsižvelgiant į reikalavimus, plokštes galima montuoti vienu, dviem ar trimis sluoksniais.

 

3. Izoliacinis užpildas - akmens vatos plokštės, kurios pasižymi ne tik gera garso izoliacija, bet tuo pačiu ir standžios bei nekeičiančios matmenų.

 

Klojant apvadinius horizontalius ir vertikalius profilius po jais turi būti priklijuojama garsą slopinanti juosta. Tik tuomet profiliai tvirtinamie prie perdangos, grindų ir sienų.

Tarp vertikalių profilių statant plokštes ROCKSONIC SUPER ypatingai svarbu tikslus matavimas. Plokštės turi būti 10-20 mm didesnės už profilių žingsnį, tam kad patikimai užpildytų visą erdvę ir neliktų tarpų.

 

Lengvų konstrukcijų pertvaros ne tik pinigus taupantis sprendimas, bet ir greitai įgyvendinamas. Darbai atliekami sausuoju budu, o juos gali įgyvendinti net ir nedaug patirties turintys meistrai.

Contact form

Šios dienos vardadieniai